EveryCafeManager Version 1.0.151 Güncelleme ve Düzeltmeler


Version 1.0.151 ile Yeni Eklenen Özellikler

  • Müşterinizin yazıcıya gönderdiği sayfa sayıları alt bilgilendirme bandında size iletilir. Sayfa sayısı eğer yanlış algılanmışsa, bildirimin üzerine çıft tıklayarak gelen sayfa sayısını hesapta güncelleyebilirsiniz.

yazıcı fiyatı düzenleme1
 
yazıcı fiyatı düzenleme2

  • Oturum bilgisine, sistemdeki hareketlerden gelerek eklenen sipariş, yazıcı çıktısı, usb data, e pin satış veya promocode satış bedelleri dilendiğinde hesap kes ekranından iptal edilebilir, meblağlar hesaptan düştüğü gibi raporlara da düzenlenmiş şekilde yansıyacaktır.

Oturum Tutar bilgisi silme
 

  • Hesap açarken sol taraftaki menu üzerinden kendiniz dakika veya tutar girerek hesap açabiliyorsunuz. Bu güncelleme ile birlikte artık tutar veya dakika girdiğinizde "aç" butonu yerine ENTER'a basarak da oturumu açabileceksiniz.

Enterla hesap açma

  • Dilediğiniz USB disleri artık ücretlendirmeye dahil etmeyebileceksiniz.

usb ücret harici bırakma
 

  • Sağ taraftaki süreli oturumları gösteren listemiz artık en az süresi kalan masadan en çok süresi kalan masaya göre otomatik olarak sizlere bilgi sunmakta.

Süreli oturum listesi

Version 1.0.151 ile Düzeltilen Hatalar

  • Bu versiyonumuzda müşterileriniz ile yapılan mesajlaşmalarda gönderilen mesajların seçilerek kopyalanması istendiğinde metnin az yada çok seçilme, bir diğer değişle istenilen kısmın seçilememesi şeklinde oluşan sorun optimizasyon çalışmaları ile  çözülmüştür.