EveryCafeManager Version 1.0.171 Güncelleme ve Düzeltmeler


Version 1.0.171 ile Yeni Eklenen Özellikler

  • Küçük İzleme Ekranı Eklentisi

Artık toplu ekran görünümüne geçmeden ana yönetim ekranında masa seçip daha sonra alttaki küçük kamera ikonuna basarak anlık olarak o masada ne yapıldığını görebilirsiniz. Kamera ikonunun hemen altındaki yenileme ikonun basarak anlık görüntüyü yenileyebilirsiniz.
kucuk izleme ekranı

  • Sesli Uyarılar

Aşağıdaki durumlarda sesli uyarı verecek sistem eklentisi yapılmıştır. Bu eklentideki sesleri kendiniz seçerek sisteme girebileceksiniz.
Oturum açma taleplerinde,
Hesap kesildiğinde,
Sipariş talebi geldiğinde,
Bilgisayar boşta kalınca,
ses ekleme

  • Kasiyer Yetkilendirmesi

Kasiyer için yetkilendirme getirilmiştir. Buna göre hem belirli işlevleri hem de belirli üst menüleri kasiyere yasaklamak mümkündür.
Fonksiyonel yetkiler kasiyer Sekme yetkileri kasiyer
 
 

Version 1.0.171 ile Düzeltilen Hatalar

  • Sıraya girmiş ve ilk sırada bekleyen bir müşteri için,  eğer aynı anda iki veya daha fazla masada oturum bitiyorsa, yönetim paneli bu müşteriyi yönlendirmek için tüm masalardan istek göndermekte, bu isteklerin hepsi kabul edildiği takdirde bütün masalarda sıradaki bu müşteri için oturum açılmaktaydı. Bu bug düzeltilmiştir.
  • Sıraya müşteri eklerken açılan sıra penceresinde default olarak "herhangi bir bilgisayar" seçeneğinin seçili olarak gelmesi ayarlanmıştır.

 
 

One thought on “EveryCafeManager Version 1.0.171 Güncelleme ve Düzeltmeler

  1. bir süredir işyerinde yoktum, bu sabah baktım ki halen güzel ve gerekli güncellemelere devam ediyorsunuz. Tebrikler. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

Comments are closed.