EveryCafeManager Version 1.0.176 Güncelleme ve Düzeltmeler


Version 1.0.176 ile Yeni Eklenen Özellikler

  • Masaya Özel Steam Hesabı Açma

Artık uzaktan bağlanarak veya masaya giderek müşterilerinize STEAM hesabı girişi yapmanıza gerek yok.
Yeni gelen MASAYA ÖZEL STEAM HESABI ATAMA sistemi ile bir kere belirlediğiniz ve masalara atadığınız STEAM hesaplarına kısayoldaki tek bir butona basarak masalarınızda giriş sağlayabileceksiniz.
Hatta çoklu olarak masaları seçip STEAM açma işlemi yaptığınızda her masa için atanmış olan hesap üzerinden STEAM hesaplarını açabileceksiniz.
Bunun için Araçlar > Seçenekler > Masa Sıralama menüsündeki masalarınızı teker teker seçip, daha sonra alttaki STEAM KULLANICI ADI ve PAROLA kısmına masaya atamak istediğiniz STEAM bilgilerini girmeniz yeterlidir.

 

 
Eğer sabit tek bir STEAM hesabı kullanarak masalarda oturum açıyorsanız, Masa Sıralama üzerinden  atama yapmadan, Araçlar > Seçenekler > Steam Bilgilerim sekmesi altına gerekli bilgileri doldurarak her masada tek bir STEAM bilgisi ile giriş sağlayabilirsiniz.

 

  • LOL KAFE Çoklu Çıkış IP'si Kullanma

Birden fazla çıkış IP sine sahipseniz ve LOL PREMIUM KAFE kullanıyorsanız artık masa masa IP atayarak çoklu çıkış IP'si (statik)  ile EVERYCAFE LOL PREMIUM KAFE YÖNETİM özelliğini kullanabilirsiniz.
Bunun için Araçlar >Seçenekler >Masa Sıralama menüsünde masaları teker teker seçerek istediğiniz IP leri masalara atayabilirsiniz. Herhangi bir IP ataması yapmadığınız takdirde LOL Kafe Bilgilerim menüsündeki bilgileriniz kullanılacaktır.

 
 

  • Yeni Kasa Hareketi Butonu

Muhasebeye yeni kasa hareketi eklerken ( Fatura, Giderler, Gelirler) Raporlar içerisinde bulunan Yeni Kasa Hareketi butonuna basarak yaptığımız işlemi daha kolay hale getirmek için aynı butonu yönetim panelinde masa ikonlarının bulunduğu ana ekranda sağa da aldık.

  • Yeni Oturum Ayarları (Bu Özellikler Client 1.0.201 versiyonu ile aktif hale gelecektir)

  1. Masa Değiştirmede Aktarım Bedeli

Sizin  de sürekli masadan masaya değiştirme isteyen müşterileriniz mi var? Masa Değiştirme Aktarım Bedeli sistemi ile müşterilerin masa değiştirme işlemlerinde belirleyeceğiniz miktarda bedel veya süre kesintisi yapılabilecek.
2. Buton Gösterim Ayarları
Sadece süreli veya sadece süresiz oturum mu açılsın istiyorsunuz? Buton Gösterim Ayarları ile dilerseniz client üzerinde Süresiz Oturum aç butonunu veya Süreli Oturum butonlarını gizleyebileceksiniz.
 
 

Version 1.0.176 ile Düzeltilen Hatalar

  • Sıra sisteminde ücretli açılıştaki tutarı yukarı  yuvarlama sorunu düzeltilmiştir.
  • Süreli oturumda açılış ücreti uygulanmasın seçili olduğu halde süresiz açılmış herhangi bir oturum, süreli ve açılış ücretinin altında bir tutarlık oturuma çevrilmeye çalışıldığında karşılaşılan geçersiz işlem sorunu çözüldü. (Bu çevrimleri süre  değil,  tutar butonları ile gerçekleştiriniz.)