EveryCafeManager Version 1.0.184 Güncelleme ve Düzeltmeler


Version 1.0.184 ile Yeni Eklenen Özellikler

  • Sonradan Ödemeli Üyelik

Üyelerinize bu sistemle - bakiye açabileceksiniz.

  • Kademeli Tarife Sistemi Eklendi

Kademeli tarife sisteminin kısaca mantığı, dilediğiniz saat aralıklarına dilediğiniz saat ücretini ayarlayabilecek olmanızdır. Kademeleri ve hangi tarifeniz üzerinden kırılım gerçekleştireceğiniz tamamen size kalmıştır. Kademeli tarife sistemi uyguladığınızda LOL kafe takip işaretleyerek bu tarife cinsinde de LOL kafe sisteminin aktif olarak kullanılmasını sağlayabilirsiniz.
Aşağıdaki örnekte olduğu gibi ilk 2 saat için saat ücreti 2 TL olan İnternet tarifesinden 4 TL hesap yazarken, Kademeli tarife ile 3. saat için dilersek ücret alınmayabilir.

Veya aşağıdaki örnekte olduğu gibi 2. saatten sonra 3. saate kadar her yuvarlamada daha az bir meblağ alınabilir.

  • Açık Üye Hesabına Bakiye Yükleme

Herhangi bir üyenin hesabına oturumu açıkken bakiye yüklemek isterseniz, ilgili üyenin masasını seçtikten sonra klavyenizde F12 tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan yükleme ekranından anında yüklemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Yeni Simge Seti

Toplam 6 renkten oluşan yeni bir bilgisayar simgesi seti eklendi.
Simge setinin renklerini denemek isterseniz ARAÇLAR>SEÇENEKLER altından ANA EKRAN AYARLARI  sekmesine gidiniz. Buradaki simge seti ayarlarından Simge Seti 1  seçildikten sonra sağ taraftan dilediğiniz renkte simge setini işaretleyip kaydet'e basmanız yeni bir görünüme kavuşan simgelerle çalışmanıza yeterli olacaktır.


 

Version 1.0.184 ile Düzeltilen Hatalar

  • Üyelik sisteminde açılış ücretine eşit bakiyede oturum açılmak istendiğinde oturum açılamıyordu. Bu  sorun düzeltildi.
  • Üyelik hesabında süreli buton sorunu düzeltildi. Üyelik hesabı açık olan bir oturumu süreliye çevirme özelliği kapatıldı.
  • Durdurulmuş masayı hesap kes dediğinizde 0 (Sıfır) bakiyede da takılma sorunu çözüldü.
  • ZZ bekleme süresi işareti optimize edildi.