EveryCafe İnternet Kafe Programı Version 1.0.218 Güncelleme ve Düzeltmeler

EveryCafe İnternet Kafe Yönetim Programı Yepyeni Bir Güncelleme ile Sizlerle…

En kaliteli, yenilikçi ve hızlı internet kafe yönetim programı EveryCafe’nin yeni güncelleme içeriklerine dair detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Version 1.0.218 ile Yeni Eklenen Özellikler

Üyeye yüklenen para miktarının alt logda gösterilmesi sağlandı. Artık üyelerinize yüklediğiniz tutarlar altta bulunan log akışında sizlerle paylaşılacak.

Sağ panelde yer alan sınırlı oturumlar sekmesi altında süreli oturumların yanı sıra üye oturumlarının da kalan sürelerinin gösterilmesi sağlandı. Artık masaların kalan sürelerini izlerken sadece süreli oturumlar değil üye oturumlarını da takip edebileceksiniz.

Üyenin bakiye bilgisinde ödenen toplam ve kullanılan başlıklarında sergilenen tutarların gizlenebilmesi sağlandı. Eğer bu seçeneği aktif ederseniz artık üyeleriniz siz bakiye yüklerken isteseler bile toplam yüklemiş oldukları tutarı ekranınızda görmeyecekler

                 

Üyeye bakiye yükleme kısayolu F12 nin açık bir masayı seçmeden de çalışabilmesi imkanı sağlandı.

Yazıcı ana masadan printer çıktılarının fiyatlandırılması aktif hale getirildi. Anamasa çıktılarını da rahatlıkla alabileceksiniz ve  ayarlamış olduğunuz fiyatlandırma raporlarınıza yansıyacaktır.

 

Anamasadan ayarlarınızı gerçekleştirdiğinizde artık dilediğiniz çıktıları arkalı önlü olarak bastırabileceksiniz.

 

Clienttan gelen yazdırma isteklerinde Bu ayarı var sayılan olarak tutabilir, dilerseniz çıktı yazdırma anındaki onay kutusundan tek taraflı yazdırmaya değiştirebilirsiniz.

 

Version 1.0.218 ile Düzeltilen Hatalar ve Değişiklikler

Hesabı kesilecek süresi bitmiş borcu olan masada F5 oturum açma tuşuna basıldığında o masadaki hesabın kapatılıp yeni bir oturumun açılmasının engellenmesi sağlandı.  Rapora o masadaki oturum tutarı haricinde siparişlerin ve çıktıların ücretlerinin yansımama sorunu giderildi.

CTRL+A yaparak masaların tamamı seçildikten sonra tüm masalara duraklatma yapılamıyordu. Bu işlev aktif olarak kullanıma sunuldu.

Kasiyerlerin oturum henüz açılmadan kapalı bilgisayarda sol taraftaki oturum açma menüsünden tarife değiştirerek oturum açmasının engellenmesi sağlandı.

Üye oturumlarında son 5 dakika uyarısının gösterilmesi sağlandı. Eğer son 5 dakika yuvarlamanızda atlamayacak şekilde ayarlandıysa ( Yuvarlama: 0,01 TL) üyeleriniz son 5 dakika kaldı uyarısı alabilecekler.

 

EveryCafe indirmek için TIKLAYIN 

EveryCafe Lisans satın almak için TIKLAYIN

Farklı bir hizmet internet kafelerin en doğal hakkıdır ve EveryCafe İnternet Kafe Programı sizlere hızlı ve kaliteli bir hizmet sunar.

Canlı Destek sistemimiz hem sitemiz içerisinden hem de program içerisinden sizlere haftanın 7 günü sabah saat 09:00 ile gece 00:00 saatleri arasında destek vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir