EveryCafeManager İnternet Kafe Programı Version 1.0.219 Güncelleme ve Düzeltmeler

Version 1.0.219 ile Yeni Eklenen Özellikler

YENİ NESİL BİLET SİSTEMİ EVERYCAFE’DE!

İyi işleyen bir bilet sisteminin siz işletmecilerin hayatını ne kadar kolaylaştırdığının farkındayız. Bu nedenle Yeni Nesil Bilet Sistemini EveryCafe ile hizmetinize sunuyoruz. Tek tıkla hızlı, uğraşmadan, bilet stoğu yapmadan bilet satacak, satışlarınızı artıracak, üzerinizdeki yönetim yükünü azaltacaksınız.

REHBER VİDEO İÇİN TIKLAYIN :

Araçlar Seçeneklerde bulunan BİLET AYARLARI’na girin. Bilet ayarlarından bilet basma butonlarınızı konfigure edin, Termal Yazıcınızı seçin, Bilet boyutunu belirleyin Parçalı Kullanım tercihinizi seçin, Biletlere açılış için bir dakika uygulansın istiyorsanız dakika girişi yapın, Biletinizin Formatını ayarlayın,   Bilet basma butonları sekmesinden dilediğiniz meblağdaki bileti basamak için butona tıklayın.   Termal yazıcınızdan bileti çıkartıp müşterinize verin.    

Bilet Butonlarınıza basarak anında bilet çıkartabilirsiniz.
Bilet ayarları sekmesinden bilet butonlarınızı, yazıcı seçeneklerinizi ve bilet ayarlamalarınızı yapabilirsiniz.
Termal yazıcınızdan anında biletinizi bastırabilirsiniz.

 

BARKOD OKUYUCU İLE STOK EKLEME, SATIŞ VE STOK TAKİBİ HAYATINIZA GİRİYOR!

EveryCafe içerisinde bulunan Barkod Okuyucu sistemi ile ürünlerinizi barkodları ile birlikte stok olarak ekleyebilecek, ürünlerinizi CTRL+B > BARKOD OKUTMA > ENTER kombinasyonu ile en kolay ve hızlı şekilde satabileceksiniz. Ayrıca doğru stok takibi yapabilmenize olanak veren bu sistem ile kontrol sağlayacak, herhangi bir kaçak oluşmasını engelleyeceksiniz. 

 

REHBER VİDEO İÇİN TIKLAYIN:

                       

 

 

Ürün Barkodunu okuttuğunuzda Barkod satırına direkt ürün barkodu gelir ve ilgili ürüne atanır.

 

SÜRELİ OTURUM BUTON AYARLARI GÜNCELLENDİ

Süre oturum butonlarını düzenlerken ana panelde gösterilecek butonları artık tek tek düzenleyip kaydetmenize gerek yok. Toplu olarak düzenleyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir