EveryCafeManager İnternet Kafe Programı Version 1.0.221 Güncelleme ve Düzeltmeler

Version 1.0.221 ile Yeni Eklenen Özellikler

(HEM ANAMASA HEM MÜŞTERİ MASALARI AYNI ANDA GÜNCELLENMELİDİR.)

YENİ NESİL IP LOG SİSTEMİ GELDİ!!!

IP LOG tutmanın kanuni zorunluluğu çerçevesinde yönetim programlarınızın eksiksiz olarak kayıt tutması gerekmekte. Gelişen teknolojilere ayak uydurarak sürekli ilerlemeyi hedefleyen EveryCafe ailesi olarak sizlere yeni nesil IP LOG kaydı tutan sistemimizi takdim etmek isteriz. Bu yeni geliştirmemiz sayesinde artık IP LOG kayıtlarınız eksiksiz ve tam güvenilir olarak tutulacak ayrıca daha önce olduğu gibi imzalanacaktır.

MESAJLAŞMA SIRALAMASI DÜZENLENDİ!!!

Müşterilerinizden gelen mesajlar daha önce masa sırasına göre gösterilmekteydi. Bu durumda son mesaj atan masayı bulmak sizler için sorun oluşturuyordu. Artık mesaj ekranınızda mesaj sıralamasında son mesaj atan masa en üstte yer alacak şekilde gösterilmekte.  

STEAM YENİ PARAMETRE

Bazı işletmelerimizde yaşanan “Steam’de  manager üzerinden steam açma komutu gönderildiğinde steam siyah ekranda kalma yada kütüphaneler gözü kmemekte” sorununa ilişkin çözüm olarak “-no-cef-sandbox parametresi ile çalıştırma” seçeneği steam ayarlarına eklendi.   Version 1.0.221 ile Düzeltilen Hatalar ve Değişiklikler

 

  • Bazı kafelerimizde yaşanan Word/ Excel kopyala yapıştır yapıldığında Everycafe client ve bilgisayarın donması sorunu çözüldü.
  • Yine bazı kafelerimizde anamasaya yazıcı kurulumu esnasında yaşanan bir hata oluştu uyarısına sebep olan durum düzeltildi.  
  • Raporlar kısmında peşin ödemelerde sol alt kısımda ki toplam değeri tüm tutarı ekliyordu. Artık para üstü veriliyorsa müşteriden alınan tutar yansımakta.