EveryCafeManager İnternet Kafe Programı Version 1.0.223 Güncelleme ve Düzeltmeler

Version 1.0.223 ile Yeni Eklenen Özellikler

HESAPLARA KREDİ KARTI KOMİSYON ORANI UYGULAMA

Günümüzde E-Spor ve İnternet kafe işletmelerinde yoğun şekilde kullanılan kredi kartı ile ödeme alma yönteminde işletme sahipleri POS sağlayıcıların uyguladıkları komisyonlar sebebi ile mağduriyet yaşamaktadırlar. Bu soruna çare olabilmek amacı ile bizler, EveryCafe olarak Araçlar> Seçenekler > Oturum Ayarları sekmelerinin altına aşağıdaki görselde de gösterildiği üzere KREDİ KARTI KOMİSYUONU BELİRLEME özelliği ekledik. Belirlediğiniz komisyon oranları hesap kes ekranında Ödeme Türü olarak Nakit yerine Kredi Kartı seçilerek kesilirse hesaba eklenerek sizlere gösterilecektir. NAKİT ÖDEME OLARAK AYARLANMIŞ HESAP KES EKRANI. KREDİ KARTI ÖDEMESİNDE BELİRLENEN KOMİSYON ORANI UYGULANMIŞ HESAP KES EKRANI. K

RAPOR FİLTRELEME GELİŞTİRMESİ

Aynı zamanda Raporlar> Kasa Hareketleri sekmesinde de ilgili ödemeler kredi kartı ve nakit olarak belirtilmekte. Dilediğiniz zaman solda bulunan filtre kısmına Kredi veya Nakit yazarak ilgili ödeme türüne göre rapor gözlemleyebilmektesiniz.

HESAP KESERKEN 3 BASAMAKTAN BÜYÜK HESAPLARIN GÖSTERİLEMEMESİ SORUNU ÇÖZÜLDÜ.

 

Veritabanı hasarlarına hasarlarını tespit eden bir geliştirme eklendi.

Bu geliştirme gelecek güncellemelerde EveryCafe’nin veri tabanı hasarlarını otomatik olarak tamir etmesine yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir